Studio Arts (396 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.60 | 47.20 | 45.80 | 44.40 | 43.00 | 41.80 | 40.60 | 39.40 | 38.20 | 37.00 |
50 (12 total)
- Aguirre, Karina (Balwyn High School)
- Allen, Samantha (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Loveday, Stephanie (Luther College)
- Mckenzie, Kate (Lauriston Girls School)
- Murray, Meredith (Shelford Girls' Grammar)
- Nguyen, Huyen (Rosehill Secondary College)
- O'Mara, Georgina (Canterbury Girls Secondary College)
- Rhule, Sophie (Girton Grammar School Ltd)
- Tan, Si Hui (Caulfield Grammar School)
- Thompson, Jane (Shelford Girls' Grammar)
- Tripovich, Zoe (The Hamilton and Alexandra College)
- Vecoli, Emma (Sacred Heart College Geelong)
49 (9 total)
- Ballard, Annabelle (University High School)
- Green, Aviva (The King David School- Senior School)
- Hadley, Lauren (Methodist Ladies College)
- Petry, Bridget (Frankston High School - VCE Campus)
- Roach, Mimma (Loreto Mandeville Hall)
- Shanahan, Erin (Sacre Coeur)
- Skliros, Christopher (St Kevin's College Toorak)
- Venten, Kerryl (Belgrave Heights Christian School)
- Woolfall, Bethany (The Peninsula School)
48 (12 total)
- Atkinson, Georgia (Norwood Secondary College)
- Cruickshank, Megan (Haileybury Girls College)
- De Chalain, Courtney (St Margarets School)
- Fleming, Katherine (Methodist Ladies College)
- Franco, Itai (The King David School- Senior School)
- Fraser, Andrew (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Grima, Luke (Notre Dame College)
- Hallyburton, Erin (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Mackie, Sonia (Lauriston Girls School)
- Paraskevas, Ashira (Northcote High School)
- Soetopo, Grace (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Weichmann, Louisa (Victorian College of The Arts Secondary School)
47 (13 total)
- Bensch, Cecilia (Haileybury Girls College)
- Broome, Francesca (Loreto Mandeville Hall)
- Bussell, Eliza (Ballarat Clarendon College)
- Jakes, Clare (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Jeffreys, Annie (Mentone Girls' Grammar School)
- Jones, Alex (Brauer College)
- Matthews, Madeline (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Shulman, Sara (St Leonards College)
- Sullivan, Claudia (Sacre Coeur)
- Sun, Biyin (Macleod College)
- Trambas, Aisha (Fintona Girls School)
- West, Natasha (Methodist Ladies College)
- Westmoreland, Kaitlyn (Toorak College)
46 (16 total)
- Bersee, Alice (Williamstown High School)
- Betts, Courtney (Loreto Mandeville Hall)
- Bozic, Matea (Penola Catholic College)
- Carl, Francesca (Avila College)
- Day, Samantha (Sacre Coeur)
- Fetter, Adriana (Lauriston Girls School)
- Fitt, Emily (Methodist Ladies College)
- Gerosa, Jaimi-Ella (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Himpoo, Molly (Lauriston Girls School)
- Jaksetic, Laney (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Lenihan, Alexandra (Sacre Coeur)
- Newton, Miranda (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Olivieri, Gabriel (St Bernard's College)
- Randle, Samuel (University High School)
- Vaughan, Isabel (Loreto Mandeville Hall)
- Zhang, Xing Yin (St Margarets School)
45 (26 total)
- Bannerman, Ruby (St Leonards College)
- Barnes, Sara (Methodist Ladies College)
- Blundo, Gianna (St Columba's College)
- Childs, Amelia (Shelford Girls' Grammar)
- Coleman, Thomas (Camberwell Grammar School)
- Davies, Sian (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Fermaner, Mackenzie (Sunbury Downs Secondary College)
- Greed, Isabella (Geelong Grammar School)
- Hickey, Samantha (Star of The Sea College)
- Hodge, Maddie (Christian College Institute of Senior Education)
- Jarrett, Jessica (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Jones, Shae (Our Lady of Sion College)
- Klimovski, Stephanie (Loyola College)
- Langridge, Madison (Kilbreda College)
- Lennon, Philippa (Toorak College)
- Lin, Grace (Donvale Christian College)
- Maine, Catherine (Warrnambool College)
- Mcdonald, Brydie (Mckinnon Secondary College)
- Mckenzie, Gil (Charlton College)
- Mcloughlan, Abbie (Cohuna Secondary College)
- Mercer, Catherine (Newhaven College)
- Rice, Aidan (Mornington Secondary College)
- Stewart, Ryan (Melbourne High School)
- Walker, Kaydee (Mount Eliza Secondary College)
- Welsh, Kaitlyn (Sacred Heart College Geelong)
- Yu, Marina (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
44 (36 total)
- Baccini, Lauren (Methodist Ladies College)
- Battiston, Elizabeth (Mentone Girls' Grammar School)
- Beck, Rachel (Shelford Girls' Grammar)
- Berkeley, Rachel (University High School)
- Bonini, Moorina (Genazzano F.C.J. College)
- Christie, Louisa (Geelong Grammar School)
- Colella, Damien (Thomas Carr College)
- Da Costa, Cassandra (Ave Maria College)
- Dickson, Amanda (Mater Christi College)
- Down, Tessa (Northcote High School)
- Exton, Louella (Melbourne Girls' College)
- Fancke, Rebecca (Lauriston Girls School)
- Kelly, Shona (Catholic College Wodonga)
- Langdon, Holly (The Peninsula School)
- Liu, Aileen (Presbyterian Ladies' College)
- Lockhart, Anna (Star of The Sea College)
- Mercer, Claire (Ballarat Clarendon College)
- Moncur, Amanda (Kilbreda College)
- Moriarty-Gray, Eamonn (Braemar College)
- Myer, Louis (Melbourne Grammar School)
- Nicolas, Florence (Star of The Sea College)
- O'Shannessy, Dayna (Kambrya College)
- Panckridge, Bronte (The Geelong College)
- Pirrotta, Mary (Ave Maria College)
- Roach, Emily (Shelford Girls' Grammar)
- Robertshawe, Lily (Wheelers Hill Secondary College)
- Sarris, Styliana (Buckley Park College)
- Simakova, Maria (Mckinnon Secondary College)
- Soames, Samuel (Centre for Adult Education)
- Thornhill, Tia (Roxburgh College)
- Wang, Elizabeth (St Catherine's School)
- Wilson, Elizabeth (Ballarat Grammar)
- Wong, Emily (The Peninsula School)
- Yakimov, Ilaria (Clonard College)
- Yann, Bella (Padua College)
- Zakhour, Jasmine (Antonine College)
43 (46 total)
- Aarons, Sasha (Toorak College)
- Balfour, John (Camberwell Grammar School)
- Barnes, Georgina (Luther College)
- Bartholomeusz, Amy (Haileybury Girls College)
- Beardall, Rachael (Damascus College)
- Bettio, Mia (Corryong College)
- Boudar-Djohan, Katherine (St Catherine's School)
- Broadbent, Shenae (Mater Christi College)
- Bugg, James (Woodleigh School)
- Bunker, Georgia (Kingswood College)
- Collins Bye, Celine (Yarrawonga College P-12 - Pinniger Street Campus)
- Dakis Rofe, Harriet (Methodist Ladies College)
- Dewar, Anna (Methodist Ladies College)
- Dillon, Abigail (Luther College)
- Dunn, Ashleigh (Swan Hill College)
- Dunn, Liezlynne (Grovedale College)
- Dunstan, Karina (Methodist Ladies College)
- Gomez, Grace (Star of The Sea College)
- Henderson, Angus (Patterson River Secondary College)
- Holt, Sunni (Eltham High School)
- Krstevska, Anastassia (Northcote High School)
- Lim, Gabriella (Methodist Ladies College)
- Liu, Yichen (Lauriston Girls School)
- Mantz, Bonnie-Jane (Mullauna College)
- Martin-King, Giselle (Santa Maria College)
- Mcgorlick-Appelman, Dana (Mornington Secondary College)
- Mcgrath, Isobelle (Geelong Grammar School)
- Mchugh, Michaela (Alkira Secondary College)
- Menhennet, Jacqueline (Ballarat Clarendon College)
- Mifsud, Chelsea (Marian College Sunshine)
- Nesbit-Chang, Joan Ling-Li (Sacre Coeur)
- Nicolson, Erin (Geelong Grammar School)
- Nixon, Emma (Eltham College)
- O'Neill, Amelia (Firbank Grammar School)
- Ogloff, Karena (Balwyn High School)
- Ortolan, Mikaela (Avila College)
- Pratt, Laura (Yarra Valley Grammar School)
- Rosenberg, Lauren (Mckinnon Secondary College)
- Ross, Bridie (Mentone Girls' Grammar School)
- Segal, Alexandra (University High School)
- Surtees, Alicia (Viewbank College)
- Tran, Carey (Penola Catholic College)
- Tuke, Natalie (Loyola College)
- Wheelhouse, Kira (Girton Grammar School Ltd)
- Yang, Martina (Balwyn High School)
- Yang, Zhiyu (Lauriston Girls School)
42 (58 total)
- Asistio, Vivien (Sacre Coeur)
- Avraam, George (Wesley College)
- Barclay, Laura (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Barker, Sarah (Shelford Girls' Grammar)
- Bird, Siobhan (Star of The Sea College)
- Bredenberg-Palmieri, Alessandra (Sandringham College)
- Bumpstead, Micaela (Luther College)
- Capes, Gabrielle (Aquinas College)
- Caruana, Regita (St Columba's College)
- Caspersz, Sofia (Loyola College)
- Chen, Lisa (St Margarets School)
- Coppinger, Alexandra (Preshil The Margaret Lyttle Memorial School)
- Cosgriff, Jamieson (Star of The Sea College)
- Doensen, Tiffany (Timboon P-12 School)
- Ewart-Murphy, James (Mentone Grammar School)
- Feehely, Aisling (Toorak College)
- Gaffey, Harriet (Loreto Mandeville Hall)
- Griffith, Grace (Bright P-12 College)
- Ha, Uyen (Loreto Mandeville Hall)
- Hayes, Ashleigh (St Columba's College)
- Hills, Natasha (St Francis Xavier College)
- Holden, Amber (Belgrave Heights Christian School)
- Huang, Kylie (Balwyn High School)
- Hussey, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Illingworth, Prudence (Geelong Grammar School)
- Laffin, Emily (Luther College)
- Le, Catherine (Buckley Park College)
- Liu, Betty (Melbourne Girls' College)
- Loo, Sabrina (Presentation College Windsor)
- Mcdonald, Christina (Carey Baptist Grammar School)
- Mcpherson, Guy (Haileybury College)
- Merritt, Lauren (Tintern Schools)
- Monotti, Emi (St Catherine's School)
- Montgomery, Sophie (Williamstown High School)
- Morales, Almendra (Bentleigh Secondary College)
- Morison, Lucy (Santa Maria College)
- Nicol, Alanah (Sacred Heart College Geelong)
- Nolan, Stephanie (Melbourne Girls' College)
- O'Shannessy, Jacqueline (Donald High School)
- Paterson, Carly (Cobram Secondary College)
- Pelz, Ellinor (The Peninsula School)
- Pivac, Bianca (Mentone Girls' Grammar School)
- Reiterer, Paige (Strathmore Secondary College)
- Roach, Emily (Avila College)
- Robson, Emma (Billanook College Ltd)
- Sartori, Amelia (Rosehill Secondary College)
- Sherman, Riley (St Joseph's College Newtown)
- Smith, Joshua (Christian College Institute of Senior Education)
- Staben, Katelin (Korumburra Secondary College)
- Staffieri, Olivia (Avila College)
- Strumila, Kathleen (Emmaus College)
- Tate, Paul (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Thai, Thi-Duyen (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Thomas, Elice (Bayside P-12 College - Paisley Campus)
- Tran, Jessica (Wellington Secondary College)
- Ward, Sam (Eltham College)
- Whitehead, Breanna (Mckinnon Secondary College)
- Wilson, Erin (Yarra Valley Grammar School)
41 (78 total)
- Allisey, Claire (Emerald Secondary College)
- Anderson, Caitlin (Yarra Valley Grammar School)
- Andolfatto, Emily (Methodist Ladies College)
- Bastin, Eleanor (Woodleigh School)
- Beissel, Evelyn (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Blanch, Amelia (Bendigo Senior Secondary College)
- Brant, Georgia (Balwyn High School)
- Brierley, Esther (Methodist Ladies College)
- Burgess, Emma (Catholic College Wodonga)
- Carter, Erin (Caulfield Grammar School)
- Celis Izaguirre, Connie (Rowville Secondary College)
- Chan, Phoebe (Shelford Girls' Grammar)
- Chen, Erica (Glen Waverley Secondary College)
- Cussigh, Holly (St Helena Secondary College)
- Davies, Hugh (St Michael's Grammar School)
- Dawson, Claire (Loyola College)
- De Santis, Mia (The Peninsula School)
- Debenham, Molly (Woodleigh School)
- Di Battista, Julia (Kilbreda College)
- Dowell, Alice (Genazzano F.C.J. College)
- Espenschied, Michaela (Ave Maria College)
- Fairhall, Lucy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Fangatua, Samuel (Robinvale P-12 College)
- Field, Esther (Wheelers Hill Secondary College)
- Genau, Jasmine (Shelford Girls' Grammar)
- Gorges, Zaia (Hume Central Secondary College - Town Park Campus)
- Gregson, Morgan (Shelford Girls' Grammar)
- Gvildys, Ella (Kew High School)
- Hand, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Hoang, Kim (Marian College Sunshine)
- Hutchinson, Emma (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Jackson, Natasha (Our Lady of Mercy College)
- Jeffery, Kate (Viewbank College)
- Jenkin, James (St Joseph's College Ferntree Gully)
- Jiang, Chantelle (Haileybury Girls College)
- Karacic, Nikolina (Mount St Joseph Girls' College)
- Kennewell, Tess (Shelford Girls' Grammar)
- Kons, Sophia (Brighton Secondary College)
- Lewis, Sophie (Loreto College)
- Li, Jieshu (Lauriston Girls School)
- Linden, Paige (Siena College)
- Lynn, Hazel (Woodleigh School)
- Mansfield, Hannah (Christian College Institute of Senior Education)
- Marlow, Madeleine (Toorak College)
- Marques, Ruby (Carey Baptist Grammar School)
- Melas, Emma (The Peninsula School)
- Nguyen, Khoi (Emmanuel College (Altona North))
- Nixon, Rachel (St Helena Secondary College)
- Oldjohn, Madeline (Frankston High School - VCE Campus)
- Orfanos, Erica (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Paine, Georgia (Lauriston Girls School)
- Payne, Lucy (Brunswick Secondary College)
- Peters, Hayley (Koonung Secondary College)
- Petrou, Lara (Yarra Valley Grammar School)
- Petry, Anna (Frankston High School - VCE Campus)
- Pugliese, Emma (Avila College)
- Razmovska, Emily (Thomastown Secondary College)
- Richardson, Alexandra (Mount Eliza Secondary College)
- Richmond, Hana (Beaconhills College - Berwick)
- Riley, Jessica (Eltham College)
- Robertson, Ruby (Avila College)
- Rust, Zoe (Christian College Institute of Senior Education)
- Scully, Tara (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Shmith, Woodrow (Melbourne Grammar School)
- Shone, Millie (St Margarets School)
- Sullivan, Marissa (Alkira Secondary College)
- Testro-Girasole, Eadie (Presentation College Windsor)
- Tu, Jessica (Caulfield Grammar School)
- Tuangthong, Mark (Balwyn High School)
- Tuddenham, Emily (Loreto Mandeville Hall)
- Valerio, Ellen (Toorak College)
- Van Bockel, Talia (Mountain District Christian School)
- Venville, Millicent (St Francis Xavier College)
- Wallace, Sophie (Corryong College)
- Ward, Clare (Loreto Mandeville Hall)
- Weigall, Laura (Ballarat Grammar)
- Wolfe, James (Carey Baptist Grammar School)
- Zeng, Natasha (University High School)
40 (90 total)
- Anderson, Emily (Clonard College)
- Antolini, Samantha (Mentone Girls' Grammar School)
- Armato, Elijah (St Kevin's College Toorak)
- Baiguerra, Tashi (Belgrave Heights Christian School)
- Beckwith, Chloe (Bendigo Senior Secondary College)
- Berry, Darcy (St Joseph's College Newtown)
- Binns, Mollie (Ballarat Grammar)
- Boloutis, Stephanie (Caulfield Grammar School)
- Bounyaphol, Natasha (Williamstown High School)
- Boyd, Eliza (Bendigo Senior Secondary College)
- Carney, Hannah (Bundoora Secondary College)
- Casey, Charles (Carey Baptist Grammar School)
- Cavallaro, Madeline (Loreto Mandeville Hall)
- Christidis, Jasmine (St Leonards College)
- Cochavi, Eden (Brauer College)
- Collard, Emma-Lee (Rowville Secondary College)
- Colson, Geneve (Cathedral College)
- Croker, Callum (Wesley College)
- De Rycke, Lauren (Mornington Secondary College)
- Deakin, Chloe (Beaconhills College - Pakenham)
- Deans, Stephanie (Mornington Secondary College)
- Doherty, Morgan (Billanook College Ltd)
- Edmonds, Natasha (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Ellis, Caitlin (Plenty Valley Christian College)
- Farchione, Benjamin (Frankston High School - VCE Campus)
- Foster-Swan, Max (Mount Eliza Secondary College)
- Frewen, Kristen (Ave Maria College)
- Gardiner, Olivia (Wesley College)
- Girotto, Phoebe (Haileybury Girls College)
- Glucina-Henderson, Jemma (Mentone Grammar School)
- Godfrey, Olivia (Korowa Anglican Girls' School)
- Goldie, Nikesh (St Kevin's College Toorak)
- Gooch, Nicholas (Trinity Grammar School)
- Grant, David (Kardinia International College)
- Grant, Julian (Eltham College)
- Hallam, Laura (Lauriston Girls School)
- Hargreaves, Lauren (St Margarets School)
- Holley, Ellen (Methodist Ladies College)
- Hough, Carly (St Columba's College)
- Hunt, Indigo (Box Hill High School)
- Inger, Louise (Elisabeth Murdoch College)
- Keem, Jessica (Loreto College)
- Kruger, Simone (Donvale Christian College)
- Lewis, Thomas (St Bernard's College)
- Lier, Lucy (Korowa Anglican Girls' School)
- Lytas, Georgia (Emmaus College)
- Maltaric, Elizabeth (Taylors Lakes Secondary College)
- Malual, Amina (Sacre Coeur)
- Mann, Hannah (Presbyterian Ladies' College)
- Mcmillan, Nuala (Star of The Sea College)
- Mcvilly, Isobel (Sacred Heart College Geelong)
- Merlino, Louise (Siena College)
- Milne, Olivia (Woodleigh School)
- Murphy, Bianca (Upwey High School)
- Pace, Chloe (Sacred Heart College Geelong)
- Palioportas, Olympia (Siena College)
- Pankhurst, Monique (Goulburn Valley Grammar School)
- Plancke, Stephanie (Aquinas College)
- Poole, Liam (St Michael's Grammar School)
- Pope, Edward (Victorian College of The Arts Secondary School)
- Purcell, Sophie (Korowa Anglican Girls' School)
- Pym, Brittany (John Paul College)
- Raso, Nicolas (Marcellin College)
- Richardson-Brown, Emily (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Robertson, Matilda (St Michael's Grammar School)
- Rogers, Callum (University High School)
- Rooney, Stephanie (Kilbreda College)
- Rose, Emily (Kings College)
- Ryter, Sonia (Mckinnon Secondary College)
- Salathe, Xander (Luther College)
- Sargent, Olivia (Alia College)
- Sheean, Jessica (Bendigo Senior Secondary College)
- Sheed, Georgia (Methodist Ladies College)
- Sienkiewicz, Katherine (Box Hill High School)
- Smith, Timothy (St Kevin's College Toorak)
- Spehar, Emily (Sacred Heart College Geelong)
- Swanton, Sophie (The Peninsula School)
- Symons, Kailah (Genazzano F.C.J. College)
- Thomas, Micaelie (Beaconhills College - Berwick)
- Valajcovski, Shanelle (Viewbank College)
- Vidugiryte, Milda (Mornington Secondary College)
- Vitacca, Jamie (Box Hill High School)
- Watson Kruse, Nathan (Brunswick Secondary College)
- Welsford, Sarah (Avila College)
- Wilkinson, Adam (Williamstown High School)
- Williams, Maddie (Star of The Sea College)
- Wood, Lina (Padua College)
- Woods, Kayley (Kardinia International College)
- Yoseski, Brigitte (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus)
- Yu, Felix (Sunbury Downs Secondary College)